Ponúkame všetko čo Vás zaujíma Najlepšie ceny Špičkovú kvalitu Luxusné vybavenie Už 20 rokov pre Vás importujeme a distribuujeme! Oslávte s nami naše 20 ročné pôsobenie na slovenskom a európskom trhu - 20 % nou zľavou na všetky produktové kolekcie Diamond Rolls! Akcia platí od 1.mája 2011!!!
Firma EMBACO s. r. o. importuje a distribuuje relaxačné a sanitárne produkty Diamond Rolls na slovenskom trhu prostredníctvom veľko- a maloobchodných partnerov a taktiež priamym predajom konečným užívateľom.

Každý typ odberateľa má špeciálne stanovené dodávateľsko-obchodné podmienky:

1. Konečný užívateľ nakupuje jednotlivé produkty Diamond Rolls za importérom doporučené predajné ceny, respektíve špeciálne uvádzacie alebo akciové ceny. Tovar si môže fyzicky prezrieť v našom veľkosklade a firemnom showroome.

Platba: hotovosť, respektíve predfaktúra

Inštalácia: Inštalácia a zaškolenie u zákazníka sú zahrnuté v cene, samozrejme za predpokladu, že klient má zrealizovanú kompletnú stavebnú kanalizačnú, vodnú a elektroinštalačnú pripravenosť dokladovanú revíznou správou.
Inštaláciu realizuje náš technik a klient k nej zabezpečí dostatočný počet ľudí na manuálnu vykládku (pričom počet potrebných ľudí dohodne telefonicky s technikom).


Doprava:

A: Realizuje ju dodávateľ, ktorý zabezpečí naloženie tovaru a jeho prepravu (0,50€ bez DPH/km), pričom vykládku na inštalačné miesto si zabezpečí kupujúci.

B: Realizuje ju kupujúci vo vlastnej réžii a predávajúci zabezpečí naloženie tovaru do auta kupujúceho.

Skladné: Kúpený tovar je potrebné prevziať z veľkoskladu do 10dní. Po tomto termíne účtujeme skladné 1,-/deň.


Storno: Dodávateľ môže na základe požiadavky odberateľa súhlasiť so stornom zakúpeného tovaru, pričom si účtuje 20%-ný storno poplatok z ceny kúpeného tovaru.

Dodacia lehota:

- pri tovaroch ktoré sú na sklade resp. v showroome je možné dodať tovar okamžite.
- pri špeciálnych požiadavkách, ktoré musia byť zadané do výroby je dodacia lehota 3 – 4 mesiace

2. Veľkoobchod: Pre informácie o obchodných podmienkach pre veľkoobchodníkov sa prosím prihláste/registrujte do systému.

3. Maloobchod: Pre informácie o obchodných podmienkach pre maloobchodníkov sa prosím prihláste/registrujte do systému.