Ponúkame všetko čo Vás zaujíma Najlepšie ceny Špičkovú kvalitu Luxusné vybavenie Už 20 rokov pre Vás importujeme a distribuujeme! Oslávte s nami naše 20 ročné pôsobenie na slovenskom a európskom trhu - 20 % nou zľavou na všetky produktové kolekcie Diamond Rolls! Akcia platí od 1.mája 2011!!!

Sprchové a parné kabíny Diamond Rolls

Poznali ich už starí Gréci a u starých Rimanov predstavoval parný kúpeľ súčasť kúpeľovej kultúry ako tzv. „sudatórium“ . Parné kabíny Diamond Rolls sú komplexné luxusne vybavené zariadenia, ktoré majú okrem masážnych dýz a ostatných sprchovacích zariadení aj výrobník pary. Prednosťou parného kúpeľa je, že poskytuje vlhkú horúčavu tureckých kúpeľov oproti suchému vzduchu fínskych sáun. Kúpeľom v teplej pare sa telo prehreje, zrýchli metabolizmus a organizmus sa vyčistí. Tento kúpeľ teda nieje len príjemný, ale aj zdravý. Jeho priaznivé účinky sa objavujú hlavne v týchto oblastiach:

 • uvoľnenie stiahnutých svalov
 • podpora látkovej výmeny
 • vyplavenie škodlivín z organizmu
 • vyčistenie a prekrvenie pokožky
 • zmiernenie reumatických ochorení
 • zvlhčenie dýchacích ciest a pomoc pri liečbe bronchiálnej astmy
 • pomoc pri prechladnutí a kašli
 • preukázané účinky pri predchádzaní a ošetrovaní celulitídy
 • Para zvyšuje množstvo kyslíka privádzaného bunkám, tým zbavuje telo napätia, kŕčov a zmierňuje bolesti pri reumatických ochoreniach. Inhaláciou pary sa zvlhčujú dýchacie cesty, v prípade zápalov dochádza k uvolneniu hlienu, čím poskytuje vnútorné očistenie a pomoc pri prechladnutí a kašli. Účinky pary sa zdvojnásobia pridaním vonných olejov z liečivých byliniek. Para pôsobí na roztváranie pórov, tieto sa rozširujú, napínajú a prekrvujú, teda pracujú, čím podnecuje detoxikáciu (jedovaté látky v kapilárach premieňa na tekuté), pokožka sa do hĺbky vyčistí a hydratuje. Pri liečbe celulitídy boli dokázané dokonca lepšie účinky ako pri body-wrappingu (anticelulitídové zábaly). Zlepšuje činnosť srdcovo-cievnej sústavy. Počas jednej 15 – 20 minútovej kúry sa tep zvýši zo 75 až na 100- 150 pulzov. Toto však nezvyšuje krvný tlak, iba zlepšuje krvný obeh, keďže kapiláry v pokožke sa rozširujú čo umožňuje prísun väčšieho množstva výživných látok do pokožky.

  Para má približne teplotu 45 až 53 °C pri stopercentnej relatívnej vlhkosti vzduchu a odporúčaná dĺžka kúpelu v parnej kabíne 10 – 15min max 20. Pri využívaní parného kúpeľa sa odporúča dodržiavať pitný režim!

  Vybavenie Sprchové a parné kabíny Diamond Rolls sú vysoko kvalitným a luxusným produktom, do ktorého štandardnej výbavy patrí : sústava spŕch (ručná, hlavová, multisprchový systém – tzn. že voda v podobe dažďa dopadá z rôznych miest súčasne s možnosťou výberu jemného, stredného, až tvrdého prúdu), sprchový masážny panel s rôznymi typmi masážnych dýz, svetelná colorterapia a aromaterapia, masáž nôh, vbudované rádio a CD prehrávač, výrobník pary a digitálne ovládanie.

  Kabíny Diamond Rolls sú vhodné na montáž bez problémov pre akékoľvek štandardné kúpelne (obsahujúce prítok vody, odpad a elektrinu).